Кошик
39 відгуків
Гвинтові компресори - продаж та оренда
+38 (050) 761 85 76

Ремонт компресорів

Ремонт компресорів

05.08.21

Навіть саме витривала і якісне обладнання час від часу виходить з ладу і потребує ремонту. Таке трапляється і з гвинтовими компресорами. Завдяки європейському виробництва та високій якості ремонтні роботи потрібні не так часто, але якщо компресор перестав виконувати свої функції, зверніться за допомогою в компанію «Пневмотехника».

К поломкам чаще всего приводят чрезмерные нагрузки в ходе эксплуатации, агрессивная среда рабочего места прибора, нарушение правил использования оборудования, которые рекомендованы производителем. Объем ремонтных работ будет зависеть как от характера, так и от степени поломки.

Если в ходе работы компрессора вы заметили его перегрев, посторонние шумы, повышенную вибрацию, течь масла или прибор просто перестал в полную силу выполнять свои функции, обратитесь к нам. Специалисты нашей компании установят точную причину неисправности и устранят ее.

Ми володіємо усім необхідним для того, щоб провести повну діагностику і виконати ремонт будь-якої складності. А щоб рідше звертатися в зв'язку з ремонтом, проводите регулярне планове комплексне технічне обслуговування пристрою. Така послуга також доступна в компанії «Пневмотехника».

Інші статті
 • 05.08.21 Оренда компресорів
  Оренда компресорів

  Гвинтовий компресор – необхідне устаткування на багатьох промислових підприємствах і у виробничих майстернях. Проте не завжди він потрібен на постійній основі. У разі рішення одиничної завдання або виконання одного проекту покупка такого устаткування не вигідна власнику. Вихід є – взяти гвинтовий компресор в оренду. Таку послугу надає компанія «Пневмотехника».

  Повна версія статті
 • 05.08.21 Продаж компресорів
  Продаж компресорів

  Компанія «Пневмотехника» з 2006 року займається продажем гвинтових компресорів. Акцент на одному напрямку діяльності дозволив напрацювати базу клієнтів, в число яких увійшли великі промислові підприємства України.

  Повна версія статті
Контакти
 • Телефон:
  +38 (050) 761 85 76, Vodafone
  +38 (068) 748 09 94, Kyivstar
 • Контактна особа:
  Дмитро Бондар
 • Адреса:
  Суми, Сумська область, 40007, вул. Черкаська 4, Суми, Сумська область, Україна
 • Email:
  pnevmotechnika@ukr.net
Мапа